Vítejte na webu FlowaveCoach.com. Jmenuji se Miroslav Sázovský a jsem zakladatelem tohoto webu. Web jsem vytvořil na základě uvědomění, že jsem vášnivým a posedlým koučem, který miluje studování a vědeckou analýzu jednotlivých koučovacích technik, postupů a metod. Miluji psaní, vzdělávání dospělých a pracovat s nepořádkem v myšlení ostatních lidí.

Po staletí se tmu neříkalo koučování, ale leadership.

Koučování a vedení majitelů firem, CEO a profesionálních koučů se věnuji od roku 2015, kdy jsem začal ukončovat svou kariéru specialisty na sklo, který se dostal na pomyslném kariérním žebříku až na vrchol oboru a při pohledu přes zeď stavebního inženýrství uviděl, že si žebřík opřel o špatnou zeď.

Už jsem prožil, co znamená být CEO, mistrem v oboru a co vše musí udělat extraligový hokejbalový brankář, aby mohl být v základní sestavě týmu. Při svém podnikání jsem prodělal miliony, ale i spoustu jich vydělal. Na prvním místě jsem milující táta třech dětí a krásné ženy Evy.


Co můžete očekávat

FlowaveCoach.com je prostor pro profesionály, kteří se chtějí rozvíjet a uvědomují si, že musí být v neustálé konverzaci o tom, co znamená být kouč (lídr) a efektivně uplatňovat leadership při vedení a koučování klientů.

Web je placený magazín pro kouče a lídry, na kterém profesionálové prezentují odborný obsah, sdílí zajímavé techniky a metody. Některé články jsou veřejné, některé jen za email a většina pro platící členy - Membership.

Být profesionálním koučem je 50% koučování a 50% podnikání.


Výhody členství

Pro platící uživatele s ročním členstvím pořádáme webináře, na kterých koučujeme, sdílíme zkušenosti a navzájem se učíme nejen koučovat, ale i podnikat. Webináře jsou jednou měsíčně a obsah se bude vždy předem připravovat.

🌱 První výhoda

Získáte plný přístup k obsahu The Collective Brain of Coaches. Jedná se o kolekci odborných textů, věnujících se podnikání, technikám, metodám a stylům koučování. Společenství autorů bude vytvářet sdílené knowledge, které nazýváme The Collective Brain of Coaches (kolektivní mozek koučů).

🌱 Druhá výhoda

Budeme vás zvát do podcastů a webinářů, kde se budete bavit specifickým jazykem koučů a lídrů, kterému rozumí jen koučové a lídři. Tímto získáme možnost rozvíjet naše dovednosti a navzájem se podpořit v růstu.

🌱 Třetí výhoda

Získáte přístup do Evergreen Digital Garden, která je na pomezí blogu a bloku. Jedná se o Personal Knowledge Management systém, kde vznikají nové nápady, postupy a myšlenky. Digitální zahrada je postavena na aplikaci Roam Research.

🌱 Čtvrtá výhoda

Společně máme možnost vytvořit FREE ZONE, kde si profesionálové sdílejí zkušenosti, dovednosti a svá uvědomění. V této svobodné zóně neexistuje konkurence, protože všichni mají 10x růstové nastavení mysli a vědí, že společným sdílením můžeme být skutečným přínosem pro naše klienty.

Představuji si komunitu profesionálních koučů, kteří mají mezi sebou síť konverzací, díky kterým mohou být příležitostí pro lidi, aby měli možnost žít život, který milují a stojí za to žít. Miroslav Sázovský