Většina z nás žije v takzvané „iluzi konce historie“, kterou popsal dr. Daniel Gilbert. To znamená, že se domníváte, že za 10 let budete jen dokonalejší podobou svého já. Je to přirozené, protože pamatovat si minulost je lehčí než představit si budoucnost.

Téměř vždy na začátku spolupráce svým klientům říkám jednu zásadní věc:

„Dnes jste velmi úspěšný, bohatý a chytrý člověk, ale to už vám nestačí. Pokud se nestanete někým jiným, tak můžete zapomenout na to, že dosáhnete jiných výsledků.“

Vaše osobní sebedůvěra vychází z vašeho pokroku a jde směrem k cílům, které jsou větší než vaše současné schopnosti. Pokud dále zůstanete člověkem, kterým nyní jste, tak máte pravděpodobnou až téměř jistou budoucnost. Nečekejte, že vaše výsledky porostou exponenciálně.

Vaše budoucí já po spolupráci se mnou bude naprosto jiná osobnost, a to bez ohledu na vynaložené úsilí a úmysly. Pokud chcete uspět, změna je nevyhnutelná.

Buď si vzpomínáte na minulost a na základě toho jednáte, nebo si představujete budoucnost, ze které přicházíte.

Představivost je důležitější než znalosti. – Albert Einstein

Nezáleží na tom, kdo jste, ale jak velkou představivost máte.

Když mi klienti vyprávějí o svých vizích, které nazývám sny při vědomí, tak je vždy nechávám snít ještě víc.

Vaše budoucí já je vždy naprosto jiné než vaše minulé já. Zdá se vám to logické? Přesto většina lidí žije v přesvědčení, že za 10 let budou jen vylepšenou verzí svého současného já. Ohlédněte se do minulosti. Kdo jste byli před 10 lety?

Tento příspěvek je pouze pro registrované

Získejte přístup ke článkům, které jsou přístupné jen pro zaregistrované uživatele.

Chci zíksta přístup Máte již účet?? Přihlásit