Pokud se podíváte na životy úspěšných podnikatelů, tak zjistíte, že se prvních 5 až 10 let intenzivně věnují mistrovskému zvládnutí svého profesního zaměření. Já sám jsem toho důkazem.

První tři roky pracovního života jsem strávil v jedné z největších nadnárodních firem na výrobu plochého skla. Dalších 5 let jsem každý den záměrně trénoval dovednosti specialisty na sklo. Trvalo mi dalších 5 let, něž jsem zvládl specifický obor plochého skla ve stavebnictví na mistrovské úrovni.

Těchto pár let změnilo celý můj život a dalo by se říct, že bych mohl dalších 40 produktivních let jet na zlaté vlně úspěchu. Jenže radikální pokrok se děje jen na začátku při SPRINTU. Víte, co chcete, zatnete zuby a intenzivně, soustředěně a houževnatě pracujete.

Vytvoříte si rutinu

Zaměříte se na produktivitu, efektivnost a účinnost každé činnosti, kterou děláte.

Jste kreativní, ostatní vám nestačí a ve svém oboru začínáte být tak jedineční, že nemáte soupeře. Lidé nechápou, jak to zatraceně děláte. Nedává jim to smysl.

Postupně se mění vaše identita. Máte kvalitnější a uspokojivější životní styl a zvyšuje se vaše společenské postavení.

Najednou je to nová úroveň vašeho bytí, která se vám stává přirozenou. Po zbytek života můžete prožívat 10% růst tohoto standardu a těšit se z pravděpodobné až téměř jisté budoucnosti úspěšného specialisty, kouče, konzultanta nebo podnikatele.

Co kdyby existovala možnost, jak tuto schopnost změnit v následujících 3 až 5 letech v exponenciální skok vašeho bytí na úroveň 10x?

Zdá se vám to nemožné? Myslím, že před deseti lety se vám zdálo nemožné, že budete na současné úrovni odborníka. Ve vlastním životě máte mnoho důkazů, že lze prožít 10x růst.

Jediné, co by vám teď mohlo vrtat hlavou, je: jak toho dosáhnout 10x rychleji?

Co kdybyste místo 1 500 000 Kč vydělávali 15 000 000 Kč, a přitom měli 10x více času pro sebe, na rodinu a na vše, co je pro vás důležité a na čem vám záleží?

Jak dosáhnout exponenciálního skoku možností vašeho bytí?

Ten, kým jste teď, vás nedostane na jinou úroveň bytí. Budete muset změnit svou identitu, prostředí, skupinu lidí, se kterými se stýkáte, své návyky a kamarády.

Během svého profesního růstu jsem objevil jedno velké tajemství:
Pokud se zaměříte na své „postavení“ (životní úroveň), tak ve chvíli, kdy tohoto postavení dosáhnete, pravděpodobně přestanete růst.

Vaše cíle by měly být jen prostředkem k dosažení toho, na čem vám v životě skutečně záleží a co je pro vás skutečně důležité.

Hned jak dosáhnete nějakého postavení nebo životní úrovně, tak si stanovte nové cíle. Neustále buďte zdrojem a součástí něčeho většího, než jste vy samotní.

Tam, kam zaměříte svou pozornost, dopadne světlo. Zatímco sledujete cíl nebo své postavení, tento cíl se STÁVÁ vaší identitou.

V každém okamžiku svého života jednejte z právě vytvořené budoucnosti, která je větší, než jste vy samotní, jedině tak můžete mít neustále novou identitu, která se pro vás stává zdrojem a součástí něčeho většího, než jste v přítomnosti.

Koučuji a vedu úspěšné, bohaté a chytré lidi na této planetě. Pozorně sleduji jejich způsob bytí a způsob jednání. Znám jejich jedinečné schopnosti, ale i temné stránky. Všichni mají 12 společných strategií, které z nich dělají ty nejzajímavější lidi v místnosti.

12 strategií úspěšných


1. Mají jen jeden cíl, na který směřují veškerou svou pozornost

Problém většiny lidí není v tom, že nevědí, co chtějí. Naopak, chtějí toho tolik, že nevědí, na co se zaměřit.

Chcete uspět jako online podnikatel? Zaměřte se jen na jeden web.

Chcete být úspěšný kouč? Koučujte jen úzkou skupinu lidí. Třeba jako já. Všichni se věnují těm chudým, proto já se věnuji těm bohatým.

Řekněte NE všemu, čeho se většina lidí bojí vzdát.

Vyberte si jen jednu věc a jděte na to!

Jen jeden cíl, který se vám stane filtrem na vše, co budete dělat. Tento cíl musí být měřitelný, jednoduchý, srozumitelný, jasný a musíte si ho umět představit.

Přál bych vám vidět mé klienty. Vidí svůj cíl tak jasně a zřetelně, že jejich mozek věří, že je to možné. Jsou motivování a plně zaměření jedním směrem.

Jejich cíl se jim stává filtrem, skrze který vidí svět.


2. Nemají dva cíle, mají skutečně jen jeden

Jeden cíl je funkcí power. Power je funkcí rychlosti. Když máte jeden cíl, vše se dá do pohybu a vy získáte hybnost.

Potřebujete jen jeden cíl, protože když jich máte víc, tak odvádíte pozornost. Mít více cílů je projev strachu a nerozhodnosti.

Moji klienti mají jeden cíl, který podporuje všechny klíčové oblasti jejich života. Vydělat do 3 měsíců 100 000 000 Kč. Napsat za týden knihu. Získat do 3 měsíců 5 klientů na dlouhodobý kontrakt každého za 500 000 Kč/rok.

Jeden cíl soustředí magickou moc pozornosti do jednoho místa. Na co směřujete svou pozornost, to máte. Soustředění do jednoho místa vytváří hybnost.

Dokážete-li si vytvořit funkční a efektivní návyky v jedné oblasti života, automaticky se vám tyto zvyky zobrazí i v jiných oblastech.


3. Jejich cesta je tak jasná, že nemohou minout svůj cíl

Mají jen jeden cíl, který vytváří dílčí cíle, kterými je lemována cesta k dosažení tohoto cíle.

Tento příspěvek je pouze pro registrované

Získejte přístup ke článkům, které jsou přístupné jen pro zaregistrované uživatele.

Chci zíksta přístup Máte již účet?? Přihlásit