Všimli jste si, že nejúspěšnější lidé téměř vždy mění pravidla hry?

Pracuji především pro lidi, kteří jsou rebelové a mění pravidla hry svého oboru nebo celých průmyslových odvětví. Tito lidé vytvářejí transformační hodnotu, kterou se od nich ostatní chtějí učit a kterou chtějí získat. Jsou to lidé, kteří mění pravidla způsobu podnikání, hospodářské soutěže a celých průmyslových odvětví.

Úspěšní podnikatelé berou podnikání jako hru. Říkají: „Hravost je součástí podnikání a ten, kdo si nehraje, tak ve své podstatě nepodniká, ale jde po cestě někoho jiného.“

Podnikatelé, kteří mění pravidla hry, mění komplexnost v jednoduchost.

Jejich základním problémem je kreativita a vysoká inteligence. Dalo by se říct, že toho mají příliš mnoho v hlavě, a proto potřebují nový způsob myšlení.

Těmto lidem při koučování nepřidávám nové strategie a postupy, ale naopak zjednodušuji a destiluji to nejdůležitější, co navždy změní pravidla hry jejich života a podnikání.

Každý má možnost být velmi úspěšným podnikatelem, který mění pravidla hry. Pokud se jím chcete stát, tak musíte změnit nastavení své mysli a způsob přemýšlení o životě a podnikání.

Jak poznáte, že jste úspěšný podnikatel, který změnil pravidla hry?

Když se vaše konkurence stane vaším nejlepším zákazníkem.

Nemusíte s nikým soutěžit. Jste tak jedineční, že nemáte soupeře.

Neprodáváte komodity, ale možnosti. Když prodáváte komodity, tak narazíte na omezení trhu, ale když prodáváte „možnosti“, tak je váš trh neomezený a vy nemáte konkurenci.

Například: Nenabízejte svou aplikaci, ale možnost být celý den v kontaktu s blízkými přáteli. Nenabízejte aplikaci na tvorbu webových stránek, ale možnost mít jen jeden web. Nenabízejte specifický způsob koučování, ale možnost být rebelem, který mění pravidla hry.

Většina lidí si své myšlenky a nápady hlídá a bojí se, aby jim je nikdo nesebral, ale rebelové své nejlepší nápady a myšlenky sdílejí se světem a nabízejí je všem ostatním, aby je mohli společně rozvíjet, a tím přispívají světu.

Rebelové, kteří mění pravidla hry, nepřemýšlejí nad tím, jak zničit nebo porazit konkurenci, ale přicházejí na trh s nápadem, který konkurenci pomůže vyřešit jejich největší problém.

Víte, proč mám koučovací program pro kouče, které učím, jak si získat finančně zajištěného klienta na dlouhodobý kontrakt? Ano, většina koučů neustále bojuje s konkurencí a nedokážou si představit, že by měli jen 5 klientů na rok, a přitom dosahovali 10x většího příjmu a měli 10x více času na to, na čem jim skutečně záleží a co je pro ně důležité.

Jedním z mých cílů je být učitelem úspěšných podnikatelů, aby měli možnost těžit z mých myšlenek a nápadů. Budu rád, když uvidím, jak moji konkurenti využívají mých postupů a metod a jsou úspěšní nejen v podnikání, ale i v osobním životě.

Pomáhejte konkurenci, aby mohla být úspěšná. Změňte svou konkurenci v loajálního zákazníka.


Jak rebelové prodávají

Pamatuji si pohádku S čerty nejsou žerty, kde mluvili o čertovi, který měnil pravidla hry: „Je to rebel!“

Pokud mám nějaký nápad, tak se do něj nezamiluji, dokud není pro-daný.

Ano.

Mám nápad a začnu ho milovat až tehdy, když mám peníze na účtu.

Jak být plně obsazený kouč do 3 měsíců?

Když jsem svůj koučovací program Jak být plně obsazený kouč do 3 měsíců prodával konkurenci, tak mi říkali, že mi drží palce a že budu překvapený, jak to ve světě koučinku funguje. Nevěřili mi, že je to možné, tak jsem tuto myšlenku prodal sobě a během prvních 3 měsíců jsem měl 5 platících klientů na roční spolupráci.

Pokud se bojíte odmítnutí a máte strach, že na trhu budete za rebela, tak nikdy nezměníte pravidla hry.

Klientům nenabízím koučovací program na to, jak být plně obsazený kouč, ale nabízím jim možnost změnit pravidla hry, aby mohli být během 3 měsíců plně obsazeným koučem.

Problém ostatních koučů není v tom, že by nebyli dobrými kouči nebo měli špatné koučovací techniky, ale v tom, že svůj koučink nabízejí lidem, kteří nejsou jejich klíčovými klienty.

Být rebelem, který mění pravidla hry, znamená, že transformujete sebe z role prodávajícího do role kupujícího.

Každý podnikatel chce cokoliv, co mu zjednoduší podnikání, co bude levnější a rychlejší. Budou se vás ptát: „Uděláš to ty?“

Podnikatelé, kteří mění pravidla hry, se nebojí odmítnutí. Nabízejí své nápady za účelem získání zpětné vazby. Testují své nápady přímo v aréně.

Dan Sullivan ve své knize Game Changer píše: „ANO vás odmění, NE vás naučí, ale MOŽNÁ vás zabije.“

Podnikatelé, kteří mění pravidla hry, nastavují novou úroveň průměrnosti odstraněním všech MOŽNÁ. Vyhledávají zákazníky, kteří maximalizují jejich tvorbu.


Kdo je váš nejlepší zákazník?

Mám pro vás jedno tajemství, které vás možná překvapí. Často ideální zákazníky hledáme a sní o nich, ale vůbec nevidíme jednu důležitou věc.

Tento příspěvek je pouze pro registrované

Získejte přístup ke článkům, které jsou přístupné jen pro zaregistrované uživatele.

Chci zíksta přístup Máte již účet?? Přihlásit