Vyznání lásky

Včera jsem měl velký průlom v mé vizi budoucnosti, ze které v přítomnosti jednám. Než se tak stalo, tak jsem si uvědomil, že moje jednání je ovlivněnou mými životními rozhodnutími, která jsem udělal sám o sobě jako malý kluk.

Na základě těchto rozhodnutí na sebe často pohlížím způsobem, jenž mi zabraňuje chovat se podle toho, kdo opravdu jsem, což mě omezuje. Chci-li dokázat něco víc, než se mi teď jeví, tak budu muset vynaložit úsilí, abych zjistil, jaká životní rozhodnutí mě dovedla až do současné situace.

Jinými slovy, abych zjistil, jaká prostředí tvořená rozhovory vytvořila má životní rozhodnutí o tom, za koho se považuji a omezují mě být tím, kdo skutečně jsem.

Jsem velmi vděčný, že mám ve svém životě mou krásnou ženu Eva Andriessen.

Včera mě koučovala a objevili jsme několik mých životních rozhodnutí, u kterých jsem brečel a musel projít procesem přijetí, odpuštění a odpojení. Pak natáhla obě ruce dlaněmi nahoru, jako by v nich něco měla a položila mi zásadní otázku:

"Jakou si dáš zmrzlinu? Čokoládovou nebo vanilkovou? Jakou si vybereš?

To, co následovalo bylo nepopsatelné. Tohle musí každý prožít osobně. Tuto klíčovou událost v mém životě považuji za OOOOBROVSKÝ pokrok. Jak na sobě vidím, tak ty největší změny člověk musí udělat sám v sobě, pokud chce dosáhnout něčeho většího, než je on sám.

Myšlení k bohatství vychází z toho, jak dokážete pracovat na transformaci toho, za koho se považujete.

PZN.: Mám obrovskou výhodu, mám ve svém životě uznávanou mezinárodní profesionální koučku, která transformuje životy lidem po celém světě a ve své podstatě jsem každý den na koučinku a intenzivním tréninku bytí mistrem svého života. Společně se navzájem trénujeme, koučujeme a to na denní bázi.

Ze začátku našeho vztahu to byla velká výzva, ale teď si neumíme představit, že bychom každý den neudělali nějaký objev a neměli koučink a objevy něčeho nového, co si zapisujeme do deníků poznání a vkládáme do našich programů, tréninků a konzultací.

Co učíme, tak oba žijeme a neustále houževnatě záměrně trénujeme.

Cítím k ní vděčnost, pokoru a lásku bez příčiny...  ❤️

Úspěšně jste se přihlásili k FlowaveCoach
Skvělé! Dokončete objednávku a získejte plný přístup k veškerému prémiovému obsahu.
Chyba! Nelze se zaregistrovat. Neplatný odkaz.
Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.
Chyba! Nelze se přihlásit. Zkuste to prosím znovu.
Skvělé! Váš účet je plně aktivován a nyní máte přístup k prémiovému obsahu.
Chyba! Pokladna Stripe selhala.
Skvělé! Vaše fakturační údaje jsou aktualizovány.
Chyba! Aktualizace fakturačních údajů se nezdařila.